У Києві підсумували результати Міжнародної акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді”

21 листопада відбулось урочисте підбиття підсумків Міжнародної акції, спрямованої на формування патріотичної свідомості молоді, “Українська політика та ЗМІ очима молоді”.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Мiнiстерство молоді та спорту України.

Організаторами акції виступили Міністерство молоді та спорту спільно зі Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій за підтримки Міністерства інформаційної політики України, міжфракційного депутатського об’єднання “Співпраця: Україна – Діаспора”, Київської обласної державної адміністрації та громадської спілки “Промінь Україна”.

Перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул наголосив на важливості поширення правдивої інформації про те, що відбувається в країні.

“Згадуючи події листопада 2013 року, розумієш, як змінилась держава, нація, зявилося відчуття народу, котрий має Гідність та Свободу”, – зауважив перший заступник Міністра.

Президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак, вітаючи реформи у різних напрямках, акцентував на послідовній системні роботі з діаспорою.

За словами Мирослава Гочака, у проекті “Українська політика та ЗМІ очима молоді” українська діаспора стала серйозним рівним партнером. Він висловив сподівання на продовження у наступному році, звернувши увагу на спільну участь українців із різних країн світу.

Схвальну оцінку організації акції та її результатам висловив народний депутат України Дмитро Лубінець, зауваживши що подальший розвиток України залежить від кожного.

Учасники акції презентували свої враження від поїздки до виборчих округів народних депутатів, що відбулись цими вихідними. Молодь відвідала громадські приймальні народних обранців, заклади освіти та культури, місцеві засоби масової інформації та громадські організації тощо.

Українці з 22 країн ініціювали нові спільні проекти, перші з яких почнуть реалізовуватися вже у січні 2018 року.

Ігор Гоцул вручив Подяки Міністерства молоді та спорту за активну участь у проекті та його підтримку.

Усі учасники акції отримали сертифікати.

Нагадаємо, учасниками Міжнародної акції, спрямованої на формування патріотичної свідомості молоді, стали 40 осіб. Із них, 10 учасників – з України та 30 – українська молодь діаспори, яка проживає у 21 країні світу (Грузія, Молдова, Литва, Італія, Російська Федерація, Чеська Республіка, Фінляндія, Ізраїль, Словаччина, Естонія, Німеччина, Австралія, Угорщина, Румунія, Польща, Аргентина, Греція, Бразилія, Франція, Казахстан, Сербія).

Під час заходу учасники ознайомились із діяльністю Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, центральних ЗМІ. А також брали участь у парламентських слуханнях на тему: “Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації”.