У Києві пограбували жінку

Нападники вирвали із рук потерпілої сумку. За фактом грабежу розпочато кримінальне провадження.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Перебуваючи на відпрацюванні території, дільничні офіцери поліції почули крики жінки і кинулися на допомогу. Правоохоронці дізналися про напад трьох невідомих, які з місця події втекли.

За словами начальника Дніпровського управління поліції Олександра Кузьміна, від потерпілої дільничні отримали опис зовнішності зловмисників та прикмети одягу, за якими розпочали пошуки. І вже за кілька хвилин на одній із вулиць побачили підозрілу трійцю із сумкою.

«При появі наших співробітників чоловіки занервували та при перевірці вмісту сумки зізналися про грабіж, який вони щойно вчинили. Речі, гроші та документи потерпіла впізнала, а також підтвердила, що затримані – саме ті, хто її пограбував», – зазначив підполковник поліції.

Вилучені речі повернули власниці, а правопорушників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали та доставили до управління поліції. Затримані – безробітні місцеві мешканці, 1961, 1984 та 1988 років народження, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

«Відомості про грабіж внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України. Наші слідчі спілкуються із затриманими та перевіряють їх можливу причетність їх до інших злочинів», – додав Олександр Кузьмін.

Відділ комунікації поліції Києва