У Києві пройде Олімпійський день

Київ готується приймати масштабний соціально-спортивний захід – 2 червня у столиці відбудеться традиційний Олімпійський день.

Це щорічне свято до дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня 1894 року), що відзначають по всьому світу. Національний олімпійський комітет України розробив власну програму заходу, що відбудеться на Оболонській набережній.

У рамках свята пройдуть майстер-класи зіркових олімпійців, де кожен охочий зможе спробувати себе у різних видах спорту.

Окрім того на учасників чекає зарядка з олімпійцями та різноманітні конкурси та вікторини, у яких можна буде виграти олімпійські сувеніри. Також буде діяти зона для фото- та автограф-сесій.

І, звісно, прихильники здорового способу життя матимуть змогу взяти участь у традиційному символічному Олімпійському забігу. Його учасники гарантовано отримають подарунковий олімпійський набір та пам’ятний сертифікат за підписами президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та очільника Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Реєстрація учасників розпочнеться о 09.30, початок активностей – о 10.00 на Оболонській набережній (просп. Героїв Сталінграда , 10-д).

Зазначимо, що Олімпійський день охопить усю країну – заходи з цієї нагоди відбудуться у кожному обласному центрі, а також у багатьох інших містах, містечках, селищах та селах.

Не пропустіть цікаве свято спорту та можливість відчути себе справжнім олімпійцем!