У Києві раніше судиму іноземку засудили за жебрацтво з дитиною

Жінка використовувала дитину, щоби випросити у киян якомога більше грошей. За вчинене кримінальне правопорушення суд призначив їй три роки позбавлення волі.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

На станції метрополітену «Печерська» правоохоронці виявили іноземку, яка займалася жебрацтвом зі своєю малолітньою дитиною.

На жінку відразу склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Однак, попри попередження поліції та неодноразові адміністративні протоколи, правопорушниця продовжувала систематично порушувати закон. Тож зловмисниця приводила свою дитину у різний період часу на станції метрополітену та випрошувала гроші у перехожих.

Столичні правоохоронці затримали жінку у підземному переході на вулиці Басейній та розпочали два кримінальну провадження.

У судовому засіданні раніше судима іноземка повністю визнала свою провину та розкаялася.

Вироком Печерського районного суду міста Києва правопорушницю за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 150-1 та ч. 2 ст. 150-1 (Використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом) Кримінального кодексу України, засуджено до трьох років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Києва