У Києві шахрая засудили до двох років позбавлення волі

Раніше судимий аферист, користуючись довірливістю місцевих мешканців, виманював у них гроші та мобільні телефони.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на поліцію Києва.

У Шевченківському районі столиці правоохоронці затримали киянина, який ошукав двох місцевих мешканців. Раніше судимий аферист діяв за схемою: чоловік знайомився із людьми, входив у довіру, а потім шахрайським шляхом виманював у них гроші та гаджети.

До працівників поліції від місцевого мешканця надійшло повідомлення про те, що знайомий заволодів його мобільним телефоном: чоловік попросив у нього гаджет нібито для здійснення дзвінка. Однак, як тільки отримав, зловмисник втік із ним.

Окрім цього, правоохоронці з’ясували, що раніше судимий чоловік ошукав свою співмешканку. Під час вживання алкогольних напоїв зловмисник вмовив її здати у ломбард два мобільні телефони. Отримавши за них гроші, шахрай зник.

Вироком Шевченківського районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, засуджено до двох років позбавлення волі.

Окрім того, на підставі ст. 70 (Призначення покарання за сукупністю злочинів) Кримінального, приєднано невідбуту частину покарання попереднього вироку, а відтак аферист проведе у в’язниці наступні чотири роки.