У Києві шукають претендентів на грантові кошти

Пропонуємо ознайомитись з переліком грантових програм та конкурсів, що можуть допомогти Вам у реалізації Ваших проектів  шляхом повного або часткового фінансування.

Конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні», проводить 8 хвилю постійного конкурсу грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».

Дедлайн – 14 травня 2018 року.

http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5336

Програма для жінок-лідерів з усього світу

До участі запрошуються жінки, що активно впливають на організацію громади. Програма формує безпечне середовище, в якому жінки можуть ділитися ідеями, обмінюватися досвідом щодо успішного кар’єрного зростання.

Дедлайн – 15 травня 2018 року

https://howwomenlead.submittable.com/submit

Конкурс проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями

Конкурс проводиться згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2019 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді.

Дедлайн – 16 травня 2018 року.

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/36607

Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням і побудові громадянського суспільства в Україні. Заявки на загальний конкурс приймаються протягом усього року. Кінцевого терміну подачі заявок немає.

Конкурс діє постійно.

https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/ 

Оболонська районна в місті Києві 
Державна Адміністрація