У Києві створять платформу громадянського суспільства для посилення діалогу з міською владою

Об’єднання громадських організацій, які займаються питаннями розвитку столиці, обговорять 11 листопада у Києві під час заходу «Дискусія про Київську Платформу НУО» у «Перемога Space»  (бульвар Тараса Шевченка, 62). Тривалість заходу – 10.00 – 13.00.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ГРОМАДСЬКИЙ ПРОСТІР.

Успіх ряду громадських ініціатив уже суттєво змінили «обличчя» Києва за осанні кілька років. Однак активістам часто доводилося долати шалений супротив, оскільки у столиці досі не сформовано ефектного системного діалогу між громадянським суспільством та місцевою владою. Відсутність платформи для постійної участі громадськості у процесі прийняття рішень органами влади робить розвиток міста нестійким.

Тому вкрай важливо якнайшвидше створити постійну платформу громадянського суспільства та налагодити системний діалог з місцевою владою Києва. Як інструмент планується створити електронну платформу, яка в перспективі стала б «єдиним» вікном для консультацій та участі громадськості на всіх етапах прийняття рішень міською владою.

Зокрема, 11 листопада планується обговорити концепцію сталої платформи для діалогу між громадськістю та Київською міською владою, а також її основного інструменту – електронної платформи.

Учасники заходу – громадські організації Києва, активісти, представники Офісу Ради Європи в Україні.

Учасники дискусії:

– Мортен Енберг, Голова Офісу Ради Європи в Україні;

– Артем Миргородський, Керівник Секретаріату РПР;

– Іван Вербицький, аналітичний центр CEDOS, платформа Місто-сайт;

– Григорій Мельничук, координатор Ради з урбаністики в Києві;

– Вікторія Подгорна, платформа інновацій для міст, спів-автор концепції КиївСмартСіті.

– Сергій Лобойко, експерт Ради Європи, керівник Центру розвитку інновацій НаУКМА, адміністратор групи Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО.

Обов’язкова реєстрація.

Захід відбудеться в рамках впровадження проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень».