У Києві триває безкоштовна виставка робіт Пікассо, Уорхола і Далі

В столичному аукціонному домі «Золотое Сечение» триває передаукціонна виставка EDITIONS, де представлено тиражне мистецтво світових геніїв — Альбрехта Дюрера, Пабло Пікассо, Марка Шагала, Сальвадора Далі, Амедео Модільяні, Анрі Матісса, Жоана Міро, Василя Кандинського, Олександри Екстер, Енді Уорхола, Жан-Мішеля Баскії і багатьох інших авторів.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.

Роботи для експозиції зібрали з приватних колекцій та галерей Європи. Серед 44 виставлених робіт — літографії, офорти, гравюри, ліногравюри відомих зарубіжних та українських авторів, які працюють з тиражними техніками. Деякі роботи мають оригінальні авторські підписи.

В українському блоці представлені роботи Григорія Гавриленка, Ернеста Коткова, Михайла Шемякіна, Віктора Кузьменка, а також деяких відомих сучасників — Тіберія Сільваші, Володимира Буднікова, Олександра Сухоліта, Валерії Трубіної і Назара Білика.

«Виставка відкрита до 28 лютого, з 11:00 до 19:00 без вихідних, за адресою вул. Леоніда Первомайського, 4. Вхід на неї безкоштовний й відкритий до 18:30. Запрошуємо усіх небайдужих поринути в «живий» світ геніїв», – зазначив Голова Печерської молодіжної організації Владислав Іванушкін.