У Києві відбувся брифінг з питань психічного здоров’я військовослужбовців

Сьогодні, 27 вересня, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся брифінг на тему “Збереження психічного здоров’я особового складу Збройних Сил України: реалії та перспективи”.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ.

Брифінг був присвячений актуальним питанням впровадження та активного використання ефективних профілактичних і реабілітаційних заходів. У рамках заходу розглядався сучасний стан та перспективи розвитку психологічного забезпечення діяльності військових підрозділів, питання науково-методичного супроводження заходів психологічного забезпечення, а також робота за цим напрямком під час виконання бойових завдань.

Учасниками брифінгу стали офіцери Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України, Управління морально-психологічного забезпечення ЗС України, військовослужбовці ЗС України, які опікуються питаннями психологічного забезпечення ЗС України.

«Події, які відбуваються в районі проведення АТО, відрізняються високою інтенсивністю, напруженістю, швидкоплинністю. Діяльність в таких екстремальних умовах вимагає від людини роботи на межі своїх можливостей. Тому не дивно, що внаслідок участі у бойових діях у військовослужбовців можуть виникати негативні психічні стани. Саме можуть, а не виникають, – зазначає начальник Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України полковник Назім Агаєв. – Ігнорування негативних проявів може призвести до перетворення тимчасових складнощів на хронічні. Тому сьогодні існує гостра необхідність впровадження та активного використання ефективних профілактичних і реабілітаційних заходів, з метою попередження порушень психічного здоров’я військовослужбовців та відновлення їх соціально-професійного статусу».