У Києві відбувся брифінг з питань психічного здоров’я військовослужбовців

Сьогодні, 27 вересня, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся брифінг на тему “Збереження психічного здоров’я особового складу Збройних Сил України: реалії та перспективи”.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ.

Брифінг був присвячений актуальним питанням впровадження та активного використання ефективних профілактичних і реабілітаційних заходів. У рамках заходу розглядався сучасний стан та перспективи розвитку психологічного забезпечення діяльності військових підрозділів, питання науково-методичного супроводження заходів психологічного забезпечення, а також робота за цим напрямком під час виконання бойових завдань.

Учасниками брифінгу стали офіцери Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України, Управління морально-психологічного забезпечення ЗС України, військовослужбовці ЗС України, які опікуються питаннями психологічного забезпечення ЗС України.

«Події, які відбуваються в районі проведення АТО, відрізняються високою інтенсивністю, напруженістю, швидкоплинністю. Діяльність в таких екстремальних умовах вимагає від людини роботи на межі своїх можливостей. Тому не дивно, що внаслідок участі у бойових діях у військовослужбовців можуть виникати негативні психічні стани. Саме можуть, а не виникають, – зазначає начальник Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України полковник Назім Агаєв. – Ігнорування негативних проявів може призвести до перетворення тимчасових складнощів на хронічні. Тому сьогодні існує гостра необхідність впровадження та активного використання ефективних профілактичних і реабілітаційних заходів, з метою попередження порушень психічного здоров’я військовослужбовців та відновлення їх соціально-професійного статусу».

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району