У Києві відбувся проект «Я МАЮ ПРАВО

Щоб боротися за свої права, треба їх добре знати, тим більше, що люди створені бути рівними. Саме тому під егідою Міністерства юстиції Украйни світ побачив новий загальнонаціональний просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Його основна мета полягає у формуванні нової правової культури сучасного суспільства, підвищенні юридичної грамотності громадян України. Не залишились осторонь цього масштабного проекту і працівники Служби у справах дітей Святошинської РДА.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Святошинської РДА.

Відбулась зустріч, спланована Святошинським районним відділом ДРАЦС ГТУЮ у місті Києві з працівниками вищезазначеної служби. Ірина Антоненко, яка є керівником відділу, охоче запросила їх приєднатися до проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО». Адже він уособлює реформу правової свідомості українців, завдяки якій можливий розвиток нашої країни як незалежної європейської держави.

Під час спілкування працівники отримали відповіді на дуже важливі запитання. Вони пов’язані з нововведеннями у законодавстві стосовно стягнення аліментів. Пані Ірина надала чіткі пояснення працівникам, і вказала, що робити в тому випадку, коли один з батьків відмовляється добровільно сплачувати аліменти.

Всі учасники наприкінці зустрічі отримали спеціальне видання, підготоване Міністерством юстиції України. Його назва – «Юстиція відкрита для людей». На додаток вони отримали й буклети «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не отримуєш аліменти?»,

Проект «Я МАЮ ПРАВО» – дієвий механізм, завдяки якому права кожної особи не просто не порушуються, а захищаються. Ми, як працівники Святошинського районного відділу, активно сприяємо цьому, а особливо, коли під загрозою права дітей, їх майбутнє. Тому давайте вторити словам Адама Міцкевича: «Щоб країна могла жити, треба, щоб жили права».