У Києві відкрито фотовиставку “Транспортники – на варті єдності”

У вестибюлі нижньої станції київського фунікулера відкрито фотовиставку «Транспортники – на варті єдності», приурочену до Дня Соборності України.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Київпастранс.

В експозиції представлені фото працівників КП «Київпастранс», які пройшли службу на Сході України. На знімках відвідувачі також можуть побачити фотографії представників різних структурних підрозділів підприємства, які разом із членам Київської міської спілки ветеранів Афганістану здійснюють транспортування гуманітарної допомоги в зону конфлікту.

Фотовиставка працює щодня з 7.00 до 22.00 за адресою: Київ, вул. Сагайдачного, 3.

«З 2014 року близько ста працівників КП «Київпастранс» пройшли службу на Сході України. Крім того, немало водіїв комунального підприємства доставляють гуманітарну допомогу в зону бойових дій. Медикаменти, продукти харчування, необхідну техніку власними силами збирають та передають і представники різних структурних підрозділів підприємства», – зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Також він подякував за допомогу в організації експозиції членам Київської міської спілки ветеранів Афганістану, спільно з якими працівники підприємства збирають і доставляють гуманітарну допомогу в зону конфлікту на Сході України.