У Києві з’явилась нова точка продажу соціального хліба

Міська влада спільно з ПАТ «Київхліб» продовжує забезпечувати киян якісним соціальним хлібом та встановлювати кіоски, аби мешканці всіх районів міста мали можливість купувати продукт першої необхідності за низькою ціною. За численними зверненнями жителів Солом’янки та сприяння депутата Київської міської ради Сергія Пилипенка, район поповнися ще одним кіоском соціального хліба.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.

«Останні осінні дні порадували насправді гарними новинами. Врешті-решт ми домоглися встановлення довгоочікуваного кіоску соціального хліба на вул. Гарматній, 23. Відтепер мешканці Солом’янки можуть купувати хліб за соціальними цінами у фірмовій мережі павільйонів, що встановлені у рамках спільного проекту ПАТ «Київхліб» з Київською міською державною адміністрацією», — коментує Сергій Пилипенко.

«Упродовж тривалого часу до мене надходила численна кількість звернень з приводу встановлення кіоску хліба в цьому окрузі. Така необхідність була обумовлена відсутністю стаціонарних магазинів у пішохідній віддалі від мікрорайону. Крім того, значна частина мешканців це незахищені верстви населення, пенсіонери. І для них поява такого кіоску – не тільки зручно, а й надає можливість придбати  хлібобулочні вироби за доступною ціною», — розповів депутат.

Зазначимо, що у точках продажу «Київхліб» за добу реалізовують близько 61 тони хлібобулочних виробів. Кіоски діють в усіх районах міста. Ціна на соціальні сорти хліба становить: «Український» – 5,25 грн., «Пшеничний» – 5,15 грн., батон – 4,50 грн.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)