У Києві з’явилася «поліція діалогу»

У Києві з’явилася так звана поліція діалогу, гаслом якої є «послухай і почуй».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт ВечірнійКиїв.

До її складу увійшли 12 співробітників. Всі вони пройшли навчання на відповідних тренінгах-семінарах за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу. Антиконфліктні групи вперше були задіяні під час святкування Дня незалежності України. На сьогодні на їхньому рахунку близько ста масових заходів.

«Новостворений відділ превентивної комунікації покликаний, перш за все, налагодити взаємодію із організаторами масових заходів від початку до кінця їх проведення», – йдеться у повідомленні поліції Києва на сторінці в Facebook. Такі поліцейські намагаються попередити будь-які конфліктні ситуації, роз’яснюють дії поліції та зупиняють агресивних громадян не силовими методами, а словом.

– Ми постійно моніторимо й аналізуємо інтернет-мережі щодо запланованих заходів за участю громадян, оцінюємо ступінь ризику при їх проведенні, настрій учасників і прогнозуємо зміни в розвитку ситуації, – говорить представник відділу превентивної комунікації головного управління Нацполіції Вікторія Азарова. – Працівники відділу переважно працюють на  запобігання зіткнень і конфліктів. Для необхідної взаємодії наші співробітники заздалегідь встановлюють контакт як з організаторами, так і з учасниками масових заходів.