У Києві завершився І тур Всеукраїнського конкурсу «Край, в якому я живу»

Завершився І (очний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» м. Києва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Цьогоріч, згідно Умов проведення, змагалися між собою екскурсоводи музеїв військово-історичних, літературних (у т.ч. літературно-меморіальних) профілів, а також історії населених пунктів або їх частин.

З огляду на зазначений профіль символічно, що загальноміський етап проходив у стінах одного з кращих музеїв України – Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» (генеральний директор Новикова-Вигран О.С.).

До заходу долучилися екскурсоводи з 14 музеїв, що діють при закладах освіти столиці. Конкурсантів прийшли підтримати педагоги – керівники музеїв та батьки.

Програма конкурсу була надзвичайно насиченою, окрім своїх виступів, учасники загальноміського етапу мали можливість ознайомитись з виставкою «Від ядра до снаряда» (екскурсовод Плахонін О.В.), пройти навчання в майстер-класі «Основи опису музейного предмета» (Ковшик Н.П., головний зберігач фондів НІАМ «Київська фортеця»), взяти участь у «Культурно-освітньому заході «Козацьке Різдво» (екскурсовод Черненко Н.О.), а також отримали важливу інформацію з розповіді заступника генерального директора музею – В’яльця А.В. з теми «Від вибухонебезпечного предмета – до музейного експоната».

Суддівська колегія конкурсу визначила переможців загальноміського етапу.

Ними стали:

Забродська Вікторія, екскурсовод  музею при загальноосвітньому закладі освіти № 126 Дніпровського району (І місце);

Довгань Оксана, екскурсовод музею при загальноосвітньому закладі освіти № 93 Подільського району (ІІ місце);

Орлова Марія, екскурсовод музею при ліцеї № 241 Голосіївського району   (ІІ місце);

Матвіїв Артем та Климович Валерія, екскурсоводи при загальноосвітньому закладі освіти ЗНЗ (ІІІ місце).

Попереду – підготовка до Всеукраїнського туру, який відбудеться у березні цього року в м. Чернігові.