У Києві зросла середньомісячна зарплатня

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників за сім місяців зросла на 30,4% до відповідного періоду минулого року. Про це з посиланням на дані оперативної звітності повідомляє перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. За його інформацією, середня зарплата становила 10568 грн. В Україні цей показник становить 6738 грн.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Індекс споживчих цін за вказаний період у столиці становив 108,5% у порівнянні з груднем 2016 року (в Україні – 108,2%). Геннадій Пліс наголосив, що збільшення відбулося майже за всіма групами товарів і послуг, переважно шляхом сезонних коливань цін на продукти харчування (хліб, фрукти, овочі, що зросли на 16,8%, 63,8% і 78,5% відповідно); водопостачання – на 23,4%; електроенергію – 28,1% і утримання будинків та прибудинкових територій – 101,9%.

За офіційними даними, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг становив 106,7% із початку року за рахунок погашення боргів попередніх періодів. В Україні він становить 90,7%. Перевезення вантажів збільшилося на 32,9% до відповідного періоду минулого року та становило 10 млн тонн, пасажирів – на 4,5% та становило майже 644,8 млн осіб.

Нагадаємо, що за 6 місяців середньомісячна заробітна плата штатних працівників у столиці зросла на 30,4% до відповідного місяця минулого року. За цей період вона становила 10429 грн (в Україні – 6638 грн).

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району