У Києві зусиллями прокуратури у комунальну власність повернуто об’єкт нерухомості

За сприяння Київської місцевої прокуратури №10 через суд поновлено майнові права територіальної громади столиці та повернуто з незаконного користування нежитлові приміщення загальною площею 234 м² та вартістю понад 12 млн гривень, розташовані на вул. Саксаганського у Шевченківському районі м. Києва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ПРОКУРАТУРУ МІСТА КИЄВА.

 Встановлено, що право власності на вказане нерухоме майно було зареєстровано за фізичними особами на підставі підроблених договорів купівлі-продажу, а в подальшому – відчужено на користь третіх осіб.

 Враховуючи, що приміщення вибули з власності територіальної громади в обхід встановленої законодавством приватизаційної процедури, місцевою прокуратурою пред’явлено позов до Шевченківського районного суду м. Києва про витребування указаного майна на користь територіальної громади міста, який судом задоволено.

 На сьогодні рішенням суду  виконано в повному обсязі, вказані приміщення повернуто у комунальну власність та належать територіальній громаді міста Києва в особі Київської міської ради.

 Крім того, за фактом незаконного заволодіння зазначеним комунальним майном двом особам повідомлено про підозру за ч. 3, 4 ст. 358 (підроблення документів) та ч. 4 ст.190 (шахрайство) КК України. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.