У Київраді підтримують ініціативу щодо будівництва школи в Дарницькому районі

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали місцеву ініціативу щодо будівництва школи в Дарницькому районі.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Місцеві мешканці виступають за зведення загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів по вулиці Соломії Крушельницької. Ініціативна група пропонує ввести мораторій на відчуження, іншу передачу прав, зміну цільового чи функціонального призначення земельної ділянки площею 5,0499 га до завершення будівництва та введення в експлуатацію усіх обєктів  в 11-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні.

«Дарницький район є найбільш густонаселеним районом столиці, а отже якнайбільше потребує нових закладів освіти. Тож, саме тут місто щороку відкриває нові садочки та школи. Тому ми вітаємо і підтримуємо ініціативу мешканців щодо будівництва навчального закладу на вул. Соломії Крушельницькоі задля того, щоб забезпечити маленьких мешканців цього мікрорайону необхідною освітньою інфраструктурою», – повідомила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко.

На підтримку зазначеної ініціативи зібрано 1453 підписи із 1000 необхідних. Але варто зауважити, що при перевірці підписних листів, визнано недійсними 145 підписів. Таким чином, 1308 підписів оформлено в установленому порядку.

Відповідну місцеву ініціативу мають також розглянути на пленарному засіданні Київради.