У Київраді запровадять годину для запитань до голови КМДА та його заступників

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати розглянули проект рішення, який передбачає запровадження години для запитань до голови Київської міської державної адміністрації.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Відповідно до правок депутатського корпусу, на годині для запитань будуть присутні і представники виконавчого органу Київради (КМДА). Відтак проект рішення отримав нову назву: «Про годину запитань до виконавчого органу Київської міської ради Київської міської адміністрації (КМДА)». Час для запитань відводитимуть на першому пленарному засіданні КМР кожного календарного кварталу.

«Сама ідеологія цього документу передбачає спілкування представницького органу з виконавчим. Ми пропонуємо наступне: адресувати питання до Віталія Кличка як до голови Київської міської державної адміністрації. Заступники очільника виконавчого органу також повинні мати можливість відповідати депутатам. Переконані, лише  в такому форматі ця комунікація буде найбільш ефективною», – пояснив депутат Київради Андрій Странніков.

Таким чином, окрім голови КМДА, на годині для запитань мають бути присутні його заступники. Посадовці повинні особисто відповідати на питання депутатів стосовно роботи виконавчого органу Київради та своєї діяльності на займаних посадах. Депутати можуть заздалегідь письмово направляти свої запитання. Незалежно від встановлених часових обмежень кожна депутатська фракція КМР має гарантоване право на два усних запитання до спікерів.

Проект рішення підтримали у першому читанні. Документ з правками підтримали 88 депутатів.