У київській бібліотеці відбулася зустріч з поетесою

В бібліотеці ім. І. Котляревського з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні пройшла зустріч з поетесою Тетяною Домашенко.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на shev.gov.ua.
Старшокласники Технічного ліцею зібралися в бібліотеці, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Буремні події лютого 2014 року сколихнули весь світ, не залишивши байдужою жодної душі. Такою людиною, що багато часу провела на Київському Майдані, знала багатьох його Героїв, пропустила весь біль втрат крізь своє серце, є Тетяна Домашенко – поетеса, громадсько-політична діячка, засновниця та директорка видавництва «Духовна вісь».

Живе і працює у Вишневому Київської області.Тетяна Михайлівна була активним учасником Євромайдану, на власні очі спостерігала за подіями Революції Гідності. Саме у її вірші “Небесна Сотня Воїнів Майдану” вперше в Україні пролунав вислів “Небесна Сотня”. Він також ліг в основу однойменної збірки поетеси, в яку ввійшли майже 200 віршованих сторінок. До цієї книги увійшли поезії, насичені емоціями подій Революції Гідності, що відбувалися в Україні, котрі авторка пережила особисто на Євромайдані, та патріотична лірика. Особливе світосприйняття та авторська манера поетеси принесли їй визнання далеко за межами України: її вірші надруковані у США, Австралії, перекладені італійською мовою. На слова Тетяни Домашенко написано багато пісень. В її доробку 6 збірок поезії та три чекають на видання.Школярі слухали проникливу, емоційну поезію, присвячену Героям Небесної Сотні, кожне слово, кожен звук якої був наповнений переживаннями, болем за невинно загиблі душі. Поетеса ділилася спогадами про поїздки в АТО, зустрічі з матерями Героїв, громадську діяльність. На завершення зустрічі Тетяна Михайлівна подарувала бібліотеці та Технічному ліцею свої книги, крім, на превеликий жаль, збірки «Небесна Сотня Воїнів Майдану», яка кількома накладами розійшлася по всій Україні, а новий тираж через матеріальні складнощі відтерміновується. Тож, всі присутні побажали поетесі нових книжок, великих тиражів та вдячних читачів.