У Київському міському пологовому будинку № 3 проведуть капітальний ремонт будівель

У Київському міському пологовому будинку № 3 на вулиці Василя Кучера, 7 здійснять капітальний ремонт будівель. Підписано відповідне розпорядження КМДА. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Згідно з документом, замовником робіт із капітального ремонту визначено КП «Інженерний центр».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Комунальному підприємству «Інженерний центр» доручено у встановленому порядку отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт із забезпечити розроблення та затвердження проектної документації.

За його словами, під час укладання договору підряду на капітальний ремонт обов’язково будуть передбачені умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт, а також встановлено гарантійний термін експлуатації об’єктів не менше ніж 10 років.

Фінансування ремонтних робіт здійснюватиметься в межах показників, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку м. Києва.

«Наразі розроблено медичне завдання та передано фахівцям комунального підприємства завдання для розробки проектної документації. Розпочати ремонтні роботи заплановано на початку 2018 року», – зауважив Микола Поворозник.