У мерії відбулося благодійне “Свято малюка”

У Київській міській державній адміністрації організували благодійне свято до Міжнародного дня передчасно народженої дитини. Головна ідея цієї зустрічі – підтримка та допомога батькам, які особисто проходять цей складний життєвий іспит. Не байдужа до вказаної проблематики і співорганізатор заходу, депутат фракції «Солідарність» у Київраді Юлія Ярмоленко.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт СОЛІДАРНІСТЬ.

«Вже другий рік поспіль у колонній залі мерії ми проводимо Свято малюка. Тим самим хочемо привернути увагу громадськості до проблем передчасно народженої дитинки і наскільки важливо вчасно їх підтримати і допомогти. При адекватному оперативному втручанні, такі малюки виростають повноцінними членами суспільства, і уже в рочок чи два розвиваються нарівні з однолітками», – розповіла Юлія Ярмоленко.

За словами профільного заступника КМДА Миколи Поворозника, все більше малюків, народжених у столиці з критично низькою вагою, отримують шанс на здорове й щасливе життя. У 2017 році в київських пологових будинках було близько 200 новонароджених із низькою вагою. Цього року вдалося врятувати понад 70% таких дітей проти 50% минулого.

Свято малюка тривало майже 4 години. За цей час дітки мали можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах, розважатися з аніматорами, відвідати дискотеку з мильними бульбашками. У рамках заходу відбувся і благодійний ярмарок на підтримку родин, діти яких знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії новонароджених.