У Подільській райдержадміністрації обговорили антикорупційне законодавство

23 січня для працівників Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та керівників комунальних підприємств провели короткостроковий семінар на тему: “Засади державної антикорупційної політики в Україні. Закон України “Про запобігання корупції”.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланянм на ЕЛЕКТОРАТ .

На початку семінару всіх присутніх привітав заступник керівника апарату Подільської РДА Олег Мукан, який нагадав про важливість своєчасного подання декларацій та змін до них.

Детально про вимоги щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, яку подаватимуть державні службовці та особи місцевого самоврядування цього року, розповів професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ при Президентові України, кандидат юридичних наук, доцент Ростислав Марчук. Він дав роз’яснення щодо заповнення кожного з розділів документа та відповів на запитання учасників семінару, акцентував увагу на важливості та необхідності проведення таких навчань.

Також впродовж семінару обговорили питання нормативно-правового регулювання системи запобігання корупції в Україні, відповідальності представників органів державної влади за корупційні правопорушення та інші.