У Шевченківському районі провели зустріч із громадянами

Сьогодні, 25 січня голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга провів особистий прийом громадян.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на shev.gov.ua.
До голови райдержадміністрації звернулись мешканці, які проживають по вулиці Велика  Житомирська, 21. Кияни прийшла з питанням щодо незгоди розміщення ресторану на 1-ому та 2-ому поверхах їх будинку.
Через неправильно встановлену вентиляцію весь будинок огортає малоприємними запахами, також в ресторані не встановлена звукоізоляція  і як наслідок музика, що звучить заважає мешканцям будинку. Але найбільшою проблемою є те, що орендатори приміщення ресторану незаконно знесли внутрішні стіни на 1-ому та 2-ому поверхах для збільшення вільного простору, що в свою чергу вже позначається на архітектурі будинку, який через це покрився тріщинами тріщинами.
Очільник району дав доручення представнику КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва» створити та провести комісії з обстеження будинку та відповідно приміщення 1-ого та 2-го поверхів, скласти відповідні протоколи і  далі діяти в межах закону.
Також до голови райдержадміністрації звернувся киянин, що проживає на вул.Ванди Василевської, 6. Мешканець звернувся до керівництва району з питаннями щодо неналежного прибирання у під’їздах будинку, а також прибудинкової території та з проханням відновлення благоустрою (розриття тротуару) на перетині вулиць В.Василевської, 6-10 і просп. Перемоги, 26.
На поставлені питання Олег Олександрович надав необхідні консультації та чіткі роз’яснення згідно з вимогами чинного законодавства і дав протокольні доручення керівникам відповідних структурних підрозділів та управлінь.