У Шевченківському районі столиці створять інноваційний парк

Проект створення інноваційного парку UNIT.City – це новостворене місто у місті з повноцінною соціальною інфраструктурою, що включає освітні, бізнесові, культурні, медичні, спортивні та розважальні об’єкти та житло. На території вже відкрито кілька об’єктів – бізнес-кампус, спортивний комплекс, кафе. Центральним освітнім об’єктом інноваційного парку став навчальний заклад UNIT.Factory, у якому вже безкоштовно навчаються 800 студентів. У майбутньому ж заплановане збільшення кількості місць до 3 тисяч.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з постланням на сайт РДА.
Реалізація проекту UNIT.City розрахована на 7 років та 4 етапи: будівництво з інфраструктурними першими поверхами та готель; офісні будівлі; житлова забудова з освітніми та спортивними закладами та розвиток інноваційного району – коворкінги, лабораторії та інкубатори.
«Проект створення інноваційного парку UNIT.City – приклад сучасної комплексної реновації старих промислових територій, який надає можливість не лише для проживання, роботи та відпочинку в єдиному просторі, а й дозволяє талановитим українцям реалізовувати себе в своїй країні», – заявив мер Києва Віталій Кличко під час обговорення детального плану території у межах вулиць Мельникова, Деревлянської, Дорогожицької та Сім’ї Хохлових у Шевченківському районі столиці.

У столиці є велика кількість промислових територій, які потребують реновації. Однак, підхід до їхнього оновлення має бути комплексним та інноваційним, аби вони не перетворилися на спальні мікрорайони, а стали сучасними кварталами для життя, роботи та відпочинку.
«Цей проект – чудовий приклад того, коли ідея зробити інноваційне містечко дозволить реалізувати масштабний проект, створити робочі місця та дати можливість молоді реалізовувати себе в своїй країні. Це також приклад того, як треба розвивати квартальні забудови у Києві, ефективно використовуючи територію, об’єднуючи в єдиний простір житло, громадські та рекреаційні забудови та створюючи робочі місця», – зазначив Віталій Кличко.