У Солом’янському районі облаштовують навчальні заклади

“Щоб наші малята виховувалися у комфорті й затишку, продовжується облаштування дошкільних навчальних закладів Солом’янського району.” — повідомив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на СОЛІДАРНІСТЬ.

Тривають ремонтні роботи у ДНЗ №686, по просп. Відрадний 30-А. В цьому садочку вже модернізовано і утеплено фасад будівлі, замінено вікна, встановлено енергозберігаюче освітлення. Також, виконано капітальний ремонт пральні на суму 150 тисяч гривень.

У ДНЗ №382, по вулиці Героїв Севастополя, 40 — виконано ремонт покрівлі і модернізовано фасад будівлі. У садочку також встановлено нові вікна, замінено батареї, встановлено нові внутрішні та зовнішні двері, наразі там встановлюються Led- світильники (246 шт.).

А у дитячому садочку №425, наприкінці минулого року, під наглядом депутата Київради від «БПП «Солідарність» Вячеслава Непопа повністю замінили вікна, утеплили цоколь, замінили двері, та інше. У 2018-му році планується перекриття покрівлі дахів, утеплення фасаду, заміна асфальтного покриття та облицювання вхідних ґанків.

“Турбота про майбутнє наших дітей — це турбота про майбутнє країни”, — зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.