У столичній бібліотеці відбувся літературний вечір

Вчора, в бібліотеці ім. І. Котляревського відбувся літературний вечір присвячений Дню всіх закоханих.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на shev.gov.ua.
Наша земна природа не змогла створити птахів чарівніших і романтичніших, ніж лебеді. Краса їх часом здається казковою, а сам птах – неземним створінням. Від плаваючих по воді красенів просто неможливо відірвати погляд. Але крім сліпучої краси, лебеді володіють ще й благородством і гідністю, мужністю і вірністю. Цих птахів зображують на весільних рушниках, та й не дарма, адже вони приносять спокій і мир в сім’ю, прибирають негативні емоції і приносять енергію любові і вірності.
Цю тему не оминули  поети та композитори, присвятивши багато прекрасних віршів і пісень. Читач бібліотеки Георгій Ковиженко дослідив цю тему і саме в День всіх закоханих презентував свою поетичну програму для широкого загалу. Він виконав надзвичайно чутливі вірші В. Симоненка, С. Єсеніна, В. Висоцького та ін., а мелодії пісень на слова О. Білаша, В. Крищенка, Р. Дутка чудово доповнили загальне враження.
По закінченню поетично-музичної частини був сюрприз для всіх – солодке частування. А читачі залишили схвальні відгуки та слова вдячності за влаштоване свято поезії, музики та спілкування.