У столичній галереї мистецтв «Лавра» стартує мультимедійний проект Романа Михайлова «Страх»

9 листопада о 19:00 у київській галереї «Лавра» стартує мультимедійній проект Романа Михайлова «Страх». Відомий, насамперед, своїми інсталяціями, художник презентує у проекті живопис, графіку та відеороботу.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Роман Михайлов – молодий український художник, роботи якого були представлені в провідних культурних столицях Європи. Його масштабні проекти експонувалися на фасаді середньовічної церкви у центрі Парижа і в дипломатичному кварталі Варшави. Художник був двічі номінований на премію PinchukArtPrize, переміг у номінації інсталяція в конкурсі UK/RAIN в Лондонській галереї Saatchi та брав участь у спеціальному проекті ArtVilnius-2017.

Директор муніципальної галереї мистецтв «Лавра», засновник фонду FACE Foundation Тетяна Миронова, зазначила, що роботи Романа Михайлова завжди гостросоціальні. Вони змушують глядача відчути широку гаму суперечливих емоцій, але тільки не байдужість. У проекті «Страх» він торкнувся актуальної теми людських фобій. Автор пропонує глядачеві задуматися над тим, чого ми боїмося, що робить наше життя нестерпним, і чому ми тікаємо від своїх страхів. Адже тільки від нас залежить – піддатися їм або зробити мужній крок назустріч.

Проект відбудеться за підтримки FACE Foundation.

Виставка триватиме до 18 листопада.

Місце проведення: вул. Лаврська 1, Київська муніципальна галерея мистецтв «Лавра».

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова за тел.: (096) 287-46-36.