У столичній школі пройшли змагання з карате

Спорт – це завжди мотивація та розвиток особистості, а тому привчатися до кращого потрібно з самого малечку. На щастя сьогодні є набагато більше можливостей досягти успіху, так як у школах та на місцевому рівні загалом постійно проводяться спортивні заходи.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на solydarnist.

Як розповідає депутат Київради з фракції «Солідарність» Лариса Дегтярьова, активним стартом розпочався і 2018 рік, так на базі школи №266 провели змагання з карате. Брали участь діти різного віку, як дівчатка, так і хлопчики. За підсумками нагородили переможців, а учасникам роздали грамоти та подяки.

Дітлахи розповіли, що для них участь у подібних ініціативах – це новий поштовх для саморозвитку, так як за підручниками та розвагами потрібен фізичний ріст та особисті досягнення.

«Здорові діти – багатство України! У своїй роботі я завжди наполягаю на тому, аби на спорт ми витрачали більше часу. Я дуже рада, що школа постійно звертає увагу на виховання спортивного духу та проводить змагання. Впевнена, що ці треновані діти зможуть захистити себе, свою родину і свою Країну!» – наголосила Лариса Дегтярьова.