У столичному ліцеї триває турнір з міні-футболу

15 грудня 2017 року було відкрито новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. В цей день стартував новорічний турнір з міні-футболу серед навчальних рот, взводу забезпечення та збірної офіцерів КВЛ. Ліцеїсти 1, 2, 3 навчальних рот і взвод забезпечення утворили групу А, а ліцеїсти 4, 5, 6 навчальних рот і збірна офіцерів КВЛ – групу Б.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КВЛ.

На першому етапі, команди у групах зіграли зустрічі по коловій системі – кожен з кожним, де визначились по дві кращі команди.

На другому етапі , у першому півфінальному матчі, зустрілись команди  ліцеїстів 1-ї (2 місце у групі А) та 5-ї  (1 місце у групі Б) де перемогу з рахунком 3:1 святкували ліцеїсти 1 навчальної роти. У другому півфінальному матчі, між командами Взводу забезпечення (1 місце у групі А) та Збірною офіцерів КВЛ (2 місце у групі Б), з рахунком 5:4 перемогла команда Взводу забезпечення. Обидві перемоги були здобуті у напруженій боротьбі.

Команди 5 навчальної роти та збірна офіцерів ліцею зустрінуться в боротьбі за ІІІ місце, до чемпіонства у першому турнірі залишився один крок, де у фіналі зустрінуться команди 1 навчальної роти та взводу забезпечення.