У столичному метрополітені затримали двох грабіжників

Протягом дня на різних станціях метрополітену зловмисники вирвали з рук потерпілих мобільні телефони. Чоловіків відразу затримали працівники поліції. Розпочато кримінальні провадження.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням  на ПОЛІЦІЮ КИЄВА.

Перший випадок стався на станції метро «Видубичі». До працівника поліції звернулася 25-річна киянка, яка повідомила, що її пограбували. Заявниця розповіла, що при виході з вагону невідомий вихопив телефон та почав втікати. Однак пасажир, на очах якого стався злочин, не розгубився та побіг за кривдником. Уже за кілька хвилин грабіжника наздогнали на платформі та передали працівнику поліції. 19-річний киянин зізнався, що відібрав телефон у пасажирки метро. Під час поверхневого огляду поліцейські виявили у нього чужий смартфон.

Другий випадок стався на станції метро «Вокзальна»: у 63-річного киянина зловмисник вихопив телефон та вибіг із вагону. Пасажир, який на той момент заходив у потязі, почув крики про допомогу та побіг за грабіжником до виходу. Працівник поліції у вестибюлі побачив чоловіка, який біжить вверх по ескалатору до виходу, і затримав його. Для з’ясування всіх обставин зловмисника доставили до кімнати поліції для подальшої перевірки. При поверхневому огляді у грабіжника виявлено викрадений телефон. Потерпілий підтвердив, що гаджет належить йому. Зловмисником виявився 55-річний уродженець Одеської області, який раніше мав проблеми із законом.

Слідчим відділом управління поліції в метрополітені відкрито кримінальні провадження, передбачені ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.  Зловмисникам загрожує до чотирьох років позбавлення волі. Правопорушникам обрано міру запобіжного заходу – домашній арешт.