У столиці може з’явитись станція метро «Почайна»

Під час засідання Комісії з питань найменувань підтримано низку перейменувань вулиць і об’єктів у столиці. Зокрема йшлося про перейменування станції метро «Петрівка» на «Почайна», Московського мосту на Північний, щодо уточнення назви парку «Оболонь», а саме: парк «Урочище Наталка».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ХРЕЩАТИК.

Окрім того, пройшли громадські обговорення і направлені до Київради наступні перейменування: вул. Кіровоградської на вул. Володимира Брожка, вул. Жовтневої на вул. Сулимівську, пров. Панфіловців на пров. Йова Борецького, вул. Анрі Барбюса на вул. Василя Тютюнника, вул. Маршала Жукова на вул. Кубанської України, вул. Миколи Матеюка на вул. Василя Іваниса, присвоєння скверу на вул. Січових Стрільців, 27 назви «Сквер Канадський», перейменування скверу Андрія Іванова на сквер «Латвійський», присвоєння скверу між вул. Жилянська, Короленківська, Тарасівська імені Дмитра Пешева, перейменування лінії метро «Куренівсько-Червоноармійська» на «Оболонсько-Теремківську».

Також нові назви отримають 34 вулиці. На громадські обговорення направлені наступні пропозиції щодо перейменування: вул. Павла Пестеля на вул. Братства Тарасівців, вул. Саратовської на вул. Героїв Базару, бібліотеки Валі Котика на честь Івана Григоровича-Барського, вул. Курської на вул. Геннадія Воробйова, вул. Мельникова на вул. Юрія Іллєнка, вул. Желябова на вул. Марії Капніст, вул. Олександра Сабурова на вул. Сержа Лифаря, вул. Клінічної на вул. Геннадія Книшова

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району