У столиці протягом грудня відбудуться заходи до Всеукраїнського тижня права

У столиці протягом грудня відбудуться заходи до Всеукраїнського тижня права у 2017 році. Відповідний план заходів затверджено розпорядженням КМДА.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КМДА.

Так, 8 грудня у навчальних закладах столиці відбудеться Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Також із 4 до 8 грудня в навчальних закладах триватимуть тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (виховні години, лекції, бесіди, правові конкурси, ігри), науково-практичні конференції, присвячені проблематиці прав людини за участю провідних юристів, лекції, бесіди, навчання з педагогічними працівниками з питань реалізації прав людини. Кияни та гості міста зможуть відвідати протягом 4-8 грудня книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту, а 6-8 грудня – виставку-форум «Правники-суспільству».

До Всеукраїнського тижня права протягом грудня також будуть проведені семінари, зустрічі та засідання за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та внутрішньо переміщених осіб. Зазначені заходи відбуватимуться за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, народних депутатів України та депутатів Київської міської ради, діячів науки та культури.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району