У столиці розпочались змагання між рятівниками

28 вересня  в столиці розпочався огляд-конкурс на кращу бойову підготовку серед пожежно-рятувальних підрозділів Київського гарнізону. Офіційно змагання відкрив начальник Головного управління ДСНС України у м. Києві Андрій Ватолін, котрий побажав рятувальникам показати свою професійну майстерність та зичив успіху усім командам.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт ДСНС.

У змаганнях беруть участь 26 команд, кожна з яких має намір стати першою. Рятувальники мають 2 дні, аби продемонструвати свою професійну майстерність та доказати, чий же караул найкраще підготовлений. Кожна команда має подолати 10 непростих завдань, аби досягти фінішу. За кожен етап, а їх загалом 5, учасники отримують певну кількість балів, сума яких і визначить переможця.

Сьогодні, у перший день змагань, рятувальники викладаються на повну та проводять як саморятування так і порятунок потерпілого з висоти, демонструють оперативність в одяганні бойового одягу, підіймаються у вікно 4-го поверху по автодрабині, а також відпрацьовують комбінований підйом по висувній і штурмовій драбині. Одне із завдань – надання домедичної допомоги потерпілому, де рятувальникам необхідно оцінити ознаки життєдіяльності організму людини та проводять комплекс реанімаційних заходів. Також відбуватимуться змагання ланок газодимозахисної служби. Під час виконання цієї вправи вогнеборці повині відшукати в димокамері 2-х потерпілих та винести їх на свіже повітря. Одним із найскладніших завдань буде подолання лабіринту в теплокамері, де постійно підтримується температура близько 50 °С. Проходження лабіринту виконується при повному затемненні, а для більшого психологічного навантаження виконання вправи супроводжується звуковими ефектами різних тональностей.

Змагання завершаться завтра бойовим розгортанням, де і визначиться переможець конкурсу на кращу бойову підготовку серед пожежно-рятувальних підрозділів Київського гарнізону.