У столиці засуджено чоловіка, котрий зґвалтував свою малолітню доньку

За участі Київської місцевої прокуратури №8 Святошинський районний суд м. Києва оголосив вирок 39-річному чоловіку, котрий зґвалтував свою 9-річну доньку – інваліда дитинства.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Київської прокуратури.

Як вже повідомлялось, на початку квітня 2017 року до правоохоронних органів звернулась тітка дівчинки з повідомленням про те, що у її племінниці були виявлені тілесні ушкодження.

Потерпілу дівчинку терміново госпіталізували до дитячого лікувального закладу, де було проведено екстрену операцію. За повідомленням лікарів життю дівчинці загрожувала небезпека через велику крововтрату.

Слідство встановило, що батько дитини, який проживає окремо, будучи в стані алкогольного сп’яніння, приїхав до неї в гості та, скориставшись відсутністю в домі матері дівчинки та дорослих осіб, зґвалтував свою доньку.

За результатами судового розгляду з урахуванням принципової позиції державного обвинувача районний суд виніс обвинувальний вирок, згідно якого чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування малолітньої особи) та призначено покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.