У столиці завершно капітальний ремонт бульвару Вернадського

«Нове двохшарове асфальтобетонне покриття з покращеного матеріалу полімерасфальтобетону площею 26700 кв.м, відремонтовані тротуари на площі понад 16 тис. кв.м, відремонтовані оглядові колодязі, нове сучасне енергозберігаюче LED-освітлення, дорожня розмітка холодним пластиком – саме так виглядає на сьогоднішній день бульвар Вернадського», – зазначив очільник Київавтодору.

Місцеві жителі в один голос говорять, що це перший масштабний ремонт бульвару, який відбувся на їхніх очах – і це й не дивно, адже з моменту будівництва бульвару у 1973 році, тобто 45 років тому, покриття бульвару жодного разу капітального не ремонтувалося.

«Проте, це не єдина магістраль у Святошинському районі столиці, яка зазнає якісних перетворень, – наголосив Олександр Густєлєв. – У червні місяці дорожники вже розпочали роботи на наступному об’єкті – просп. Академіка Палладіна, і наразі тривають роботи на ділянці від шляхопроводу через залізницю до вул. Стеценка. Як і у випадку капітального ремонту бульвару Вернадського, капітальний ремонт просп. Палладіна проводитиметься комплексно і включатиме ремонт проїзної частини та тротуарів, капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю, капітальний ремонт дощової каналізації, заміну зовнішнього освітлення, облаштування місць для паркування, нанесення дорожньої розмітки, благоустрій прилеглої території тощо.