У столиці зловмисник заховався від поліцейських у вентиляційній трубі (ФОТО)

Чоловік намагався викрасти з офісу оргтехніку, але спрацювала сигналізація. Про прибуття правоохоронців зловмисника попередила спільниця, надіславши йому смс-повідомлення. Але втекти від поліцейських він не встиг.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Близько 4-ї години із офісного приміщення у провулку Бехтерівський на пульт диспетчера поліції охорони надійшов сигнал «Тривога». Протягом хвилини на місце події прибув наряд групи реагування Управління поліції охорони в м. Києві.

По прибуттю правоохоронці виявили відчинені двері офісу зі зламаними замками, тож прийняли рішення про негайне блокування імовірних виходів із будівлі. Також на допомогу поліцейські викликали наряд групи реагування відомства.

Охоронна сигналізація постійно спрацьовувала, тож правоохоронці розуміли, що у приміщенні знаходиться особа, на яку реагують датчики руху. У ході ретельного огляду офісу у вентиляційній трубі поліцейські виявили та затримали 30-річного чоловіка, який намагався викрасти оргтехніку.

Сумку із речами зловмисник залишив біля дверей, оскільки не встиг передати її спільникам. Під час обстеження прилеглої території працівники поліції охорони виявили автомобіль, у якому знаходилося двоє чоловіків і жінка. Саме вона за допомогою смс-повідомлень попередила товариша про приїзд наряду поліції.

Усіх учасників доставили до Шевченківського управління поліції. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

      Управління поліції охорони в м. Києві