У Володарці провели велопробіг

2 червня 2018 року в смт Володарка відбувся велопробіг, який за традицією щорічно проводиться на Володарщині. Захід організував “Екологічний спортивний союз молоді” за підтримки Володарської районної ради, Володарської райдержадміністрації та центру творчості дітей та юнацтва. Серед основних завдань велопробігу – це популяризація велосипедів, пропаганда здорового способу життя серед населення і проблеми екології, як відомо, велосипед є екологічним видом транспорту.

Участь у заході взяли близько 40 учасників, серед яких переважна більшість – це діти молодшого, середнього шкільного віку, активна молодь, спортсмени району та депутати Володарської районної ради.

У велопробігу також взяли участь голова Володарської районної ради В.М. Кузьменко та виконуючий обов’язки голови Володарської райдержадміністрації А.В. Пентелейчук.

Перед стартом Володимир Кузьменко побажав міцного здоров’я та гарного дня.

О 10:00 колона велосипедистів була сформована біля адмінбудівлі на центральній площі смт Володарка та у супроводі поліції і карети швидкої вирушила за маршрутом: вул. Коцюбинського, вул. Дружби, вул. Шевченка, вул. Миру та завершився велопробіг в Центральному парку біля р. Рось.

У парку учасники заїзду взяли участь в змаганнях з фігурного водіння велосипеду, крос-кантрі та перегони юніорів, в яких продемонстрували свої вміння та навички керування велосипедом.

По завершенню змагань всі учасники заходу мали можливість скуштувати смачну кашу.