У Володарці ремонтують лікарню

Сьогодні багатьох людей хвилює питання: чи будуть діяти районні лікарні? Різні обговорення, переконання та бачення реформи ми чуємо. Але, дивлячись, який розпочався ремонт у нашій Володарській центральній лікарні, мабуть, все ж таки районним лікарням бути. Ремонтні роботи на прийомному покої «швидкої» приємно дивують. Ніжно пастельні кольори коридорів надають приміщенню просторості. Тут замінено двері, вікна на енергозберігаючі, зроблено перетяжку стелі та стін. Підлогу вкладено сучасною плиткою. Проведено ремонт у туалетній кімнаті. Замінено всю сантехніку.

У приміщенні поліклініки також проведено капітальний ремонт усіх туалетних кімнатах. Тут, дійсно, зроблено євроремонт. Плиткою облицьовано і стіни, і підлогу. Новенькі унітази та рукомийники просто виблискують та надають ошатності.

Власне, ремонтні роботи проведено за кошти районного бюджету. Рішення про виділення коштів на ремонтні роботи для медичної установи було прийнято колегіально райдержадміністрацією та районною радою. На одній із сесій Володарської районної ради кошти були виділені. І ось бачимо їх реалізацію.

За словами голови Володарської районної ради Володимира Кузьменка, котрий нещодавно разом з виконуючим обов’язки голови Володарської райдержадміністрації Андрієм Пентелейчуком відвідали медустанову, аби переконатися в якості ремонту, що в перспективі дії щодо покращення умов праці та естетичного вигляду приміщення.

На 22 сесії районної ради було  виділено кошти в сумі 283 тис. грн.  на придбання медикаментів та перев’язочних матеріалів. Закуплено матраси, постелі. Планується зробити в кожному відділенні по сучасній  палаті і зробити ремонти туалетів по відділеннях.

Звичайно, роботи тут ще вдосталь, і на все потрібно великих коштів, та головне, що початок уже є.