У Володарці відбувся кубок пам’яті тренера з футболу Олега Когута

21 травня 2018 року на спортивному майданчику для гри в міні-футбол, що на Володарському районному стадіоні «Колос» відбувся Відкритий кубок КЗ «Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа» пам’яті тренера з футболу Олега Когута.

У ньому приймали участь три команди: Збірна команда КЗ «Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа», команда КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та команда КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації».

На заході також були присутні завідувач сектору фізичної культури та спорту Володарської райдержадміністрації Андрій Жук, директор КЗ «Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа» Іван Ганжалавий та мама Олега Когута — Валентина Олексіївна.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять славнозвісного на Володарщині тренера.

Після урочистої частини відкриття змагань гості разом із Валентиною Когут поклали квіти на могилу Олега.

Змагання проходили на високому та емоційному рівні, незважаючи на юний вік футболістів, емоції на полі вирували не менші ніж у великому футболі. Команди не поступалися один одному ні в чому.

За підсумками змагань у запеклій боротьбі перше місце виборола збірна команда КЗ «Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа», на другому місці команда КЗ «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів-центр реабілітації», а команда КЗ «Володарська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 виборола третє місце.

За перше місце переможний перехідний кубок отримала збірна команда КЗ «Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа», а юні спортсмени медалі. За друге та третє місце команди були нагороджені кубками та медалями відповідних ступенів. Усі команди-учасники отримали в подарунок футбольні м’ячі.