У жовтні-листопаді цього року у столиці триватиме призов на строкову військову службу

У жовтні 2017 року в Києві розпочнеться черговий осінній призов на строкову військову службу. Визначені планові завдання з призову – 400 призовників-мешканців столиці. Про це<повідомляють у прес-службі КМДА.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ХРЕЩАТИК.

Для організації і здійснення осіннього призову видано відповідне розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28 серпня 2017 року № 1032 «Про створення Київської міської призовної комісії з проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 року».

Наразі здійснено ряд організаційних заходів з підготовки до проведення осіннього призову 2017 року на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань України.

Нагадаємо, що за попередній весняний призов на строкову військову службу направлено 550 киян віком від 20 до 27 років. Таким чином, весняний призов Києвом було виконано на 100%. Так, до Збройних Сил було направлено 381 призовника; до Національної гвардії України – 144; до Держспецтрансслужби – 25.

Окрім цього, у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України було відправлено 35 осіб.

У цілому за два призови 2017 року завдання виконано на 100% і до лав Збройних Сил України та інших військових формувань направлено 585 киян. Такий високий показник призову свідчить про патріотизм та чітку громадянську позицію мешканців столиці.

Осінній призов буде здійснено відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» та на виконання Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців  строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».