Реконструкція Бортницької станції аерації триває

21 листопада з офіційним візитом до України прибула Місія Японського агентства міжнародного співробітництва (Джайка). Під час зустрічі були присутні представники делегації компанії Джайка, а саме Виконавчий старший віце-президент пан Казухіко Кошікава, Генеральний директор Департаменту Близького Сходу та країн Європи пан Шігенорі Огава, Старший директор Департаменту Близького Сходу та країн Європи Пан Такаакі Кавано, Старший заступник директора Офісу Президента Пані Акіко Комор та заступник директора департаменту експлуатації каналізаційного господарства – начальник БСА Володимир Бражник.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КИЇВВОДОКАНАЛ.

Члени японської делегації відвідали Бортницьку станцію аерації та обговорили робочі питання, які пов’язані з початком використанням кредитної лінії для реалізації проекту реконструкції БСА.

Також візит Японського агентства міжнародного співробітництва був присвячений відкриттю представництва Джайка в Україні. На посаду керівника українського представництва призначено Такааки Кавано.

Довідка:

У червні 2015 р. між Урядами України та Японії була підписана кредитна угода для залучення коштів на реконструкцію БСА на пільгових і вигідних для України умовах від Японського агентства міжнародного співробітництва (Джайка).

У вересні Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію Договору у формі обміну нотами між Урядом України та Урядом Японії, а Президент України підписав його.

Київводоканал, як відповідальний виконавець проекту реконструкції БСА, працює над його реалізацією протягом останніх трьох років. Кредит буде наданий Джайка на суму 108 млрд єн строком на 40 років під 0,1% річних з пільговим періодом 10 років. Ці кошти покривають І чергу будівництва за проектом реконструкції.