Учасники АТО разом з родинами переглянули фільм «Кіборги» у кінотеатрі «Лейпціг»

Святошинці-учасники АТО разом з родинами пе­реглянули фільм «Кіборги. Герої не вмирають» у кінотеатрі «Лейпціг».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.org.

Історію про мужніх захисників Донецького аеропорту, які стали леген­дою українського народу, з правдивістю та без пафосу відтворив режисер Ахтем Сеїтаблаєв. Історія, у якій кожен з присутніх від­найшов себе, адже, як і кіногерої, вони залишили рідних, кожен зі своїм мотивом, але з однією метою — захистити родину, дім, Україну…

Разом з воїнами АТО та їхніми родинами, фільм переглянули народний депутат України Олександр Третьяков, депутат Київради Вікторія Муха, голова Святошинської РДА Володимир Каретко.

«Разом зі святошинцям-учасниками АТО та їх сім’ями дивилися фільм «Кіборги» в кінотеатрі «Лейпціг». Приєднуюся до думок, які вже доводилося читати, — фільм сильний — і точно буду рекомендува­ти його всім знайомим. Його сила в правдивості і життєвості, в глиби­ні змісту. Це чесна стрічка про війну, яка ще не закінчилася. Важка для всіх тема, про яку треба говорити.  Захисники Донецького аеропорту — герої, але, насамперед, живі люди — різні, складні, суперечливі та справжні. Їх патріотизм не в пафосних словах, а в діях й готовності віддати своє життя заради життя інших. Це і є справжній патріотизм справжніх людей», — зазначив Олександр Третьяков.