Учні гімназії «Столиця» відвідали мальовничі Карпати

Гімназисти разом зі своїми кураторами Присяжною Ю.П., Подпаловою Л.М. та Крисюк О.А. вперше побували у найвіддаленіших куточках Карпат.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Такою різноманітною та чудовою природа Карпат буває тільки восени, адже гори вбирають усі відтінки від червоного до жовтогарячого та виблискують на сонці. А подекуди вже засніжило.

Потягом численна група дісталась м. Яремче. Саме з цього мальовничого карпатського міста і почалася мандрівка. Саме тут юні туристи вперше занурились у незвичайну автентичну атмосферу, торкнулися сторінок минулого. Подорож мальовничими кам’яними стежками, підземними ущелинами та переходами, де колись переховувався зі своїми побратимами герой-месник Олекса Довбуш, не залишила жодного байдужим. Та цікаве лише починалося!!!

На другий день – запланована поїздка до Буковеля, де з теплої, жовтогарячої осені гімназисти потрапили в обійми чарівниці зими. Це було немов у казці! Вдосталь намилувавшись гірськими краєвидами, здійснили мандрівку до водопаду Гук, покаталися на підйомниках Буковеля.

А ще особливе враження справила екскурсія на Верховину, де діти не лише милувалися Закарпатськими пейзажами, а й відвідали «Музей Гуцульщини», музей «Гуцульської магії», музей «Тіні забутих предків», де змогли перевтілитися у гуцулів та гуцулочок, примірявши національне вбрання; у гуцульській хатині подивилися, як виготовляють сири та провели дегустацію.

Всі дні, проведені у Карпатах, були сонячними, а враження дітей від побаченого настільки яскравими, що вони не стримували своїх емоцій і раділи побаченому.