Учні столичної школи побували на гостинах у запорозьких козаків

Днями учні 8-Б класу столичної школи №9 Оболонського району відвідали Національній заповідник “Хортиця” та побували на гостинах у запорозьких козаків. Таку цікаву екскурсію було організовано вчителем історії Іриною Кліменко з метою розвитку навчально-пізнавальної діяльності школярів, прищеплення любові до рідного краю та розвитку в учнів зацікавленості до вивчення історії.

Разом з вчителем учні ознайомилися з історією легендарного острова Хортиця, відвідали екскурсії “Дорога на Січ” та “Там де закінчуються пороги”, поринули в далекі козацькі часи, побачили місця розкопок, відвідали музей під відкритим небом, де було реконструйовано частину Запорізької Січі часів  XVII століття, а саме: козацькі курені, січова школа, будинок Кошового атамана, церква. Саме тут знімався художній фільм “Тарас Бульба”.

В глибині острова Хортиця також відвідали Скіфський стан. В останній день подорожі діти прогулялися містом Запоріжжя. Історію архітектури цього міста можна вивчати, гуляючи вулицями міста, які вражають своєю величиною. Адже саме в Запоріжжі знаходиться одна з найдовших вулиць України – понад 11 км. Також познайомилися з дуже важливим об’єктом, це Дніпро ГЕС – найстаріша гідроелектростанція на Дніпрі.