Учнівської молоді Печерська позмагається у військово-патріотичнму навчанні

З 16 травня на Печерську розпочнуться змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів загальноосвітніх шкіл району – про це стало відомо під час першого засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Печерській райдержадміністрації. Фотозвіт.

Методист управління освіти та інноваційного розвитку (Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Іван Припута  прозвітував присутнім про реалізацію заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у травні 2018 року:

«Задля формування оборонної свідомості та підвищення фізичної загартованості молоді в інтересах підготовки до військової служби, протягом трьох днів починаючи з 16 травня на Печерську відбудеться районний етап командної гри із залученням 240 учнів загальноосвітніх закладів Печерського району, переможці братимуть участь у міському етапі конкурсу».

Під час проведення гри школярі візьмуть участь у військово-спортивних змаганнях, де матимуть змогу перевірити свою витривалість під час проходження козацько-туристичної смуги перешкод, спробують свої вміння стрільби з пневматичної гвинтівки, візьмуть участь в конкурсі пісні та строю, а також пройдуть квест на місцеве орієнтування на території парку Слави.

Також, під час засідання за участю представників військових частин Національної гвардії України та громадських організацій відбулось обговорення питань щодо проведення й інших заходів національно-патріотичного виховання  для формування в юнаків оборонної свідомості.

Нагадаємо, за  сприяння голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука, за участю уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, влітку 2015 року на базі навчального центру «Старе» військової частини 3066 Національної гвардії України відбулося урочисте відкриття безкоштовної військово-спортивної патріотичної гри для дітей та підлітків «Редюїт». Всього було проведено три збори-походи за участю дітей та підлітків з сімей, які були тимчасово переміщені із окупованих територій та зони проведення АТО, сімей, батьки яких є учасниками АТО, з багатодітних родин, з сімей, які знаходяться під опікою, з неповних сімей – що знаходилися на обліку в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Печерського району.

Печерська РДА