Учнівської молоді Печерська позмагається у військово-патріотичнму навчанні

З 16 травня на Печерську розпочнуться змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів загальноосвітніх шкіл району – про це стало відомо під час першого засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Печерській райдержадміністрації. Фотозвіт.

Методист управління освіти та інноваційного розвитку (Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») Іван Припута  прозвітував присутнім про реалізацію заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у травні 2018 року:

«Задля формування оборонної свідомості та підвищення фізичної загартованості молоді в інтересах підготовки до військової служби, протягом трьох днів починаючи з 16 травня на Печерську відбудеться районний етап командної гри із залученням 240 учнів загальноосвітніх закладів Печерського району, переможці братимуть участь у міському етапі конкурсу».

Під час проведення гри школярі візьмуть участь у військово-спортивних змаганнях, де матимуть змогу перевірити свою витривалість під час проходження козацько-туристичної смуги перешкод, спробують свої вміння стрільби з пневматичної гвинтівки, візьмуть участь в конкурсі пісні та строю, а також пройдуть квест на місцеве орієнтування на території парку Слави.

Також, під час засідання за участю представників військових частин Національної гвардії України та громадських організацій відбулось обговорення питань щодо проведення й інших заходів національно-патріотичного виховання  для формування в юнаків оборонної свідомості.

Нагадаємо, за  сприяння голови Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука, за участю уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, влітку 2015 року на базі навчального центру «Старе» військової частини 3066 Національної гвардії України відбулося урочисте відкриття безкоштовної військово-спортивної патріотичної гри для дітей та підлітків «Редюїт». Всього було проведено три збори-походи за участю дітей та підлітків з сімей, які були тимчасово переміщені із окупованих територій та зони проведення АТО, сімей, батьки яких є учасниками АТО, з багатодітних родин, з сімей, які знаходяться під опікою, з неповних сімей – що знаходилися на обліку в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Печерського району.

Печерська РДА

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району