В Бориспільській лікарні відкрито відремонтоване фізіотерапевтичне відділення

У четвер, 14 червня, відбулося урочисте відкриття фізіотерапевтичного відділення центральної районної лікарні після ремонту.

Захід проходив за участі голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Туренка, голови районної ради Владислава Байчаса, заступника голови РДА Сергія Білецького, керівника апарату РДА Лілії Білик, головного лікаря ЦРЛ Олександра Щура та інших.

Відділення розміщується в трьох просторих кабінетах головного корпусу лікарні. Тут зроблено капітальний ремонт, кімнати обставлено новими меблями, доповнено елементами декору. А, головне, оновлено матеріальну базу відділення високоякісним медичним обладнанням для лікування захворювань опорно-рухового апарату людини.

В 2018 році фізіотерапевтичний кабінет отримав медичне обладнання на загальну суму понад 3 млн грн. В рамках відкриття відбулась презентація приладів з детальним описом роботи та застосування техніки. У переліку – наступні види апаратури:

 • Кріотерапевтичний апарат Cryo 6 (1 од.) – 303 000,00 грн. (Ультрасучасна система для локальної кріотерапії при -40°C для лікування захворювань опорно-м`язового апарату в гострій та хронічній стадії, спортивних травм, неврологічних порушень)
 • Прилад для ударно-хвильової терапії enPulsPro (1од.) – 646 000,00 грн. (Потужний засіб допомоги хворим, які страждають артрозами та мають п’яткові шпори, використовується в комплексному лікуванні інших хвороб. Метод ударно-хвильової терапії один із сучасних методик лікування опорно-рухового апарату).
 • Апарат для високотонової терапії НІТОР 2 Touch (1од.) – 418 500,00 грн. (Медичний апарат для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Процедури проводяться під комп’ютерним контролем, знімають біль, повертають рухливість і відновлюють здоров’я).
 • Апарат для короткохвильової УВЧ терапії CURAPULS 970(1 од.) – 354 000,00 грн. (Ультрасучасна система, що дозволяє використовувати високочастотну енергію для вибіркового впливу на внутрішні ділянки та суглоби. Даний ефект реалізується за допомогою конденсаторних або індукторних електродів)
 • Магнітнотерапевтичний пристрій DIMAP V 9 (1 од.) – 258 000,00 грн.
 • Endolaser 422 апарат для лазерної терапії (1 од.) -159 600,00 грн.
 • Апарат для електростимуляції ультразвукової Soleo SonoStim (1од.) – 120 000,00 грн.
 • Апарат ультразвукової терапії Soleo Sono (3 од.) – 207 000,00 грн.
 • Апарат електротерапевтичний Soleo Galva (2 од.) – 320 000,00 грн.
 • Апарат для мікрохвильової терапії Radarmed 950+(1 од.) – 265 000,00 грн.
 • Магнітнотерапевтичний пристрій Dimap D2000(1 од.) – 42 000,00 грн.
 • Апарат для пресотерапії Green Press 12 (1 од.) – 205 700,00 грн.

Найближчим часом медичні працівники пройдуть курс навчання роботі на апаратурі. І вже за 2-3 тижні фізіотерапевтичне відділення запрацює на повну потужність. Деякий час послуги надаватимуться пацієнтам безкоштовно за направленням лікаря. Але в подальшому планується перехід на платну основу.

Під час презентації обладнання голова районної ради Владислав Байчас акцентував на необхідності розвитку місцевої медицини та перспективах зменшення кількості громадян, які потребують лікування захворювань  опорно-рухового апарату. «Сьогоднішня подія – це суттєвий поштовх для розвитку медицини, вдосконалення медичних послуг та зміцнення здоров`я наших громадян! Хочеться вірити, що, дійсно, профілактика та вчасне грамотне лікування на якісному обладнанні допоможе багатьом хворим і люди менше хворітимуть», – зауважив Владислав Михайлович.

Голова районної державної адміністрації Олександр Туренко висловив вдячність районній раді за підтримку у запровадженні медичної реформи в Бориспільському районі. «Я радий, що завдяки районній раді ми підтримуємо ту реформу, яку запроваджує держава… Обладнання – одне з найкращих не тільки в Київській області. Його закупівля погоджувалась з лікарями. Медичні працівники отримають колосальний досвід роботи та взаємодії з пацієнтами. Ми ведемо перемовини з міською владою, бо не ставимо перешкод для районних або міських жителів. Хотілося, щоб міська влада також допомагала своїм жителям», – зазначив Олександр Валентинович.

Він також наголосив на тому, що до кінця 2018 року планується здійснити багато нових проектів. А от у найближчі дні буде відкрито нову потужну операційну в хірургічному відділенні Бориспільської ЦРЛ.

Нагадаємо, що 2018 рік в Бориспільському районі оголошено Роком медицини. Левову частку бюджетних коштів направлено на зміцнення матеріальної бази центральної районної лікарні з метою покращення якості надання медичних послуг громадянам.