В Броварах відбувся екологічний бібліосейшн

2 травня 2018 року на базі Центральної районної бібліотеки комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система» відбувся екологічний бібліосейшн «Зупинися, людино, на мить…», присвячений Міжнародному дню біологічного різноманіття та 25-річчю набрання чинності Конвенції про його охорону.

З вітальним словом до присутніх представників сільських рад звернулися заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В. та заступник голови Броварської райдержадміністрації з гуманітарних питань Плакся Ю.С., зазначивши, що біорізноманіття — це один із фундаментальних феноменів, який характеризує прояви життя на Землі, а зниження його рівня займає особливе місце серед головних екологічних проблем сучасності. Головне завдання Міжнародного дня біологічного різноманіття — звернути увагу громадськості на проблему безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори і фауни.

Після презентації книжково-документальної експозиції «Біорізноманіття: особливості минулого, проблеми сьогодення, погляд у майбутнє» та виставки творчих робіт учасників княжицької «Студії образотворчого мистецтва «Натхнення» (керівник – Жданова О.М.) «Вічне відродження Матері Природи» відбулися відео-інформіна «Українські реформи. Реформа охорони довкілля» та літературно-музична тертулія «Мистецьке сузір’я Броварщини», у якій взяли участь вихованці КЗ БРР «Школа естетичного виховання» (Дитяча школа мистецтв), керівник – Бахметова С.А. та члени любителів української пісні клубу за інтересами «Джерело» Зазимської бібліотеки-філії № 12 КЗ БРР «Броварська РЦБС», керівник – Барбон А.М.

Юні таланти та їхні керівники виконували під музичний супровід бандури і фортепіано українські народні й авторські пісні, танцювали.

Захід відбувся в теплій дружній атмосфері та закінчився смачним частуванням для малечі.