В Києві активізується робота щодо передачі картотек реєстрації місця проживання від ОСББ та ЖБК

Відповідно до  Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг” від 10 грудня 2015 року № 888-VIII, органи місцевого самоврядування та місцеві державні адміністрації мають змогу реєструвати місце проживання українців і знімати їх з реєстрації.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Шевченківської РДА.
На сьогоднішній день керівникам районних в місті Києві державних адміністрацій доручено активізувати роботу щодо передачі картотек реєстрації місця проживання від ОСББ та ЖБК для завершення формування Реєстру територіальної громади міста Києва.
21 вересня 2017 року Київська міська рада затвердила Положення про інформаційну систему “Реєстр територіальної громади міста Києва”, тобто електронну систему Єдиного реєстру зареєстрованих у місті мешканців. Наразі завершується процес формування Реєстру територіальної громади міста Києва. Основною причиною, яка гальмує завершення його формування, є відмова керівників деяких ОСББ та ЖБК передавати картотеки реєстраційного обліку до районних в місті Києві державних адміністрацій. Це призводить до того, що мешканці таких ОСББ для реалізації своїх прав та обов’язків, зокрема, оформлення соціальних пільг, постановки на квартирний облік, оформлення паспорта громадянина України тощо, вимушені витрачати час на отримання різних довідок.