В Києві розпочато збір пропозицій щодо покращення дорожньої інфраструктури сектору «Деміївський»

Відповідно до Територіальної програми вдосконалення організації та безпеки дорожнього руху (ознайомитись з програмою), підготовленої Комунальним підприємством «Центр організації дорожнього руху»,  в Голосіївському районі розпочато опрацювання транспортного сектору під умовною назвою «Деміївський». Сектор охоплює мікрорайони «Деміївка», «Голосіїв», «Ширма», вул. Добрий шлях, Васильківська, Героїв Оборони, НУБІП та частина району, що знаходиться в центрі столиці.

12 липня о 10.00 у малій залі райдержадміністрації (каб.415) відбудеться робоча нарада та обоворення пропозицій щодо покращення дорожньо-транспортної інфраструтктри зазначеного мікрорайону.

Шановні мешканці вулиць, що входять до складу зазначеної зони!

Звертаємось до Вас з проханням приєднатись до обговорення. Свої пропозиції щодо поліпшення рівня організації та безпеки дорожнього руху і міської мобільності (потреба у переходах, тротуарах, світлофорах, облаштування зон для паркування) Ви можете надати у письмовому вигляді на поштову адресу: 03039, просп. Голосіївський, 42, або на електронну адресу: blade155@ukr.net.

Нагадаємо, що в Голосіївському районі з березня 2018 року триває обговорення Територіальної програми вдосконалення організації та безпеки дорожнього руху.

В рамках Програми Голосіївський район столиці було розділено на 4 умовні зони, які одна за одною досліджуються та розглядаються шляхи поліпшення дорожньої інфраструктури кожної зони.

Сфальсифікована перемога Порошенка призведе до Коліївщини

Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка

Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка