В Києві відбудеться 11-й Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions

Фестиваль відбудеться 20-21 квітня 2018 року.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ХМАРОЧОС.

Головна мета заходу — привернути увагу до ідей та підходів зі світової практики у сфері архітектури й урбаністики, і продемонструвати світовій спільноті інтелектуальний капітал України.

Кроскультурний характер фестивалю CANactions —це можливість обмінятись думками, налагодити інституційні та партнерські відносини. В рамках події відбудеться низка лекцій, дискусій, воркшопів, майстер-класів, виставок та інших форматів.

Додамо, торік в Києві пройшов 10-ий міжнародний архітектурний фестиваль CANactions. Лекторами заходу були: власник архітектурного бюро TOPOTEK 1 Мартін Рейн-Кано, засновник бюро Hans van der Heijden Architect Ганс ван дер Хайден, засновник і головний редактор ArchDaily Давід Базульто та інші. Провідною темою фестивалю було обрано «Цінності».

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions – найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за 11 років роботи стали 140 спікерів та більше ніж 40 000 відвідувачів з усього світу. Організатори події – CANactions, освітня платформа, яка сприяє створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати.